ФЕСТИВАЛЬ „ТИ ЗІРКА 2010!!!” м.Рівне

Фестиваль сучасної молодіжної музики „ТИ ЗІРКА 2010!!!” започатковується вперше в м. Рівне з вересня 2010 року. Фестиваль є конкурсним та відбуватиметься в подальшому щороку в м. Рівне за підтримки зірки української естради. Учасники фестивалю матимуть можливість проявити свої пісенні, танцювальні, поетичні та композиторські таланти і розпочати свій шлях до мега — зірок.

Під час фестивалю спільні зусилля зірок української естради та творчих колективів і виконавців будуть спрямовані в єдине художнє русло щодо започаткування благодійного руху української молоді (БРУМ) на підтримку дітей — інвалідів в м. Рівне. БРУМ створить Молодіжний благодійний Фонд, який сприятиме реалізайії соціальної програми міста.

У фестивалі можуть брати участь гурти та окремі виконавці.
1.1 Бажаючі взяти участь у фестивалі колективи та виконавці заповнюють та підписують заявки на участь, в яких існує обов’язковий текст, який вказує на те, що заявник приймає умови, включені в даний регламент.

У фестивалі можуть брати участь гурти та окремі виконавці. Бажаючі взяти участь у фестивалі колективи та виконавці заповнюють та підписують заявки на участь, в яких існує обов’язковий текст, який вказує на те, що заявник приймає умови, включені в даний регламент.

Третій етап відбудеться 21 листопада 2010 року у м.Рівне

*************************************************************************************

Джерело: http://irp.rv.ua/resource/festivalyu-suchasnoi-pisni-ta-populyarnoi-muziki-%E2%80%9Eti-zirka-2010%E2%80%9D

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*